תפריט עליון
תפריט ראשי
תוכן ראשי
ידיעון תש"ף
הפקולטה לאמנויות
ע"ש יולנדה ודוד כץ
אוניברסיטת תל אביב
צור קשר
בית
ידיעון
אלפון
שער לסטודנטים
שער לסגל האקדמי
שער לסגל מנהלי
TAU
English
mytau
Welcome2TAU
חיפוש
חיפוש באתר זה
חיפוש בכל האוניברסיטה
מידע כללי
מידע כללי
לוח שנת הלימודים
מצטייני רקטור
מצטייני דקאן
ידיעונים קודמים
שעות קבלה
יחידות לימוד
ביאור ראשי תיבות
תארים ותעודות
אופני הוראה
ביטוח לתלמידים במסלולים המעשיים
לזכר הנופלים
נוהל סיוע לסטודנטיות בהריון ואחרי לידה
מוסדות וועדות הפקולטה
ראשי חוגים ויחידות
יועצי בי"ס וחוגים
סגל הוראה
ועדות
מועצת פקולטה
תקנונים
תקנונים אוניברסיטאים
תקנון אוניברסיטאי
תקנון משמעת
תקנוני התואר השלישי
לימודים לקראת התואר "דוקטור לפילוסופיה"
המסלול הרגיל
המסלול הישיר
מועמד לתלמיד מחקר
הגשת הצעת המחקר ובדיקתה
עבודת המחקר
נספחים - טפסים
תקנון אוניברסיטאי תלמידי מחקר
תקנון הפקולטה
תקנון הפקולטה
תקנון הפקולטה
משך הלימודים תואר ראשון ושני
נוהל נוכחות בשיעורים
חובות אוניברסיטאות ושפות זרות
"כלים שלובים"
חובת קורס אקדמי בשפה האנגלית
חובת קורס "משלב עשייה חברתית"
ציונים
בחינות
סדרי בחינות
סריקת מחברות בחינה
בחינות בית
עבודות סיום קורס
עבודות פרוסמינריוניות ועבודות סמינריוניות
קריטריונים להצטיינות דקאן – תואר ראשון
למידה בהתאמה אישית למצטיינים
פניות תלמידים - בקשות מיוחדות
קורס אישי
הכרה בלימודים אקדמיים קודמים
התאמות לימודיות
התיישנות לימודים
הפסקת לימודים וחידוש לימודים
חילופי סטודנטים עם אוניברסיטאות בחו"ל
האוניברסיטה הבינלאומית של ונציה
לימודי השלמה תואר שני
לימודי "צבירה" לתואר שני "במעמד מיוחד"
קורסי ליבה כלל פקולטטיים
מסלול עם עבודת גמר
מסלול ללא עבודת גמר
תואר שני - קורסים מתואר ראשון
מדריך לכתיבת עבודה אקדמית
זכאות לתואר
הענקת תואר ב'הצטיינות' וב'הצטיינות יתרה'
תכניות לימודים תואר I
בית הספר למוזיקה
לימודים לקראת תואר B.A., B.Mus
המגמה ללימודי מוזיקולוגיה
מסלול חד-חוגי לתואר B.A במוזיקולוגיה
מסלול דו-חוגי לקראת תואר B.A במוזיקולוגיה
המסלול לכלי תזמורת
המסלול לפסנתר/עוגב/צ'מבלו
המסלול לזמרה ואנסמבל האופרה
המגמה לקומפוזיציה וניצוח
המסלול לקומפוזיציה
קורסי חובה
קורסי בחירה
מלגות
בית הספר לאדריכלות
לימודים לקראת בוגר באדריכלות B.Arch
דרישות הלימודים
דרישות קדם לקורסים בתחום ההנדסה
מערכת שעות לפי מנות
תכנית הלימודים
קורסי חובה
קורסי בחירה מרחבי הקמפוס
קורסי בחירה בית ספריים
ביה"ס לקולנוע וטלוויזיה
לימודי התואר הראשון
מסלול חד חוגי - עיוני
מסלול חד חוגי - הפקה
מסלול חד חוגי - תסריטאות
מסלול דו חוגי
מסלול מצטיינים לתואר ראשון
מסלול מצטיינים לתואר ראשון ולתואר שני
מסלול מדיה דיגיטלית
מערכת שעות לפי מנות
קורסים
החוג לאמנות התיאטרון
לימודי התואר הראשון
מסלולים חד חוגיים
מסלול דו חוגי
התכנית החד חוגית למצטיינים במשחק
קורסים
החוג לתולדות האמנות
לימודי התואר הראשון
מסלול חד חוגי
מסלול דו חוגי
מסלול מקצועות האמנות
מסלול ישיר לתואר שני למצטיינים
המסלול להוראת תולדות האמנות
קורסים
התכנית הרב תחומית באמנויות
לימודי התואר הראשון
מסלול חד חוגי
מסלול דו חוגי
קורסים
תכנית למצטיינים בעיצוב במה, קולנוע וטלויזיה - תואר ראשון ותואר שני
לימודי התואר הראשון
לימודי התואר השני
תכנית הלימודים - תואר ראשון
תכנית הלימודים - תואר שני
קורסי תואר ראשון
קורסי תואר שני
תכניות לימודים תואר II
בית הספר למוזיקה
לימודי התואר השני
המגמות המעשיות
המגמה למוזיקולוגיה
מוזיקולוגיה וקומפוזיציה
הוראת הנגינה בכלי קשת
הוראת הנגינה בכלי נשיפה
לימודים לקראת "תעודת אמן"
לימודי תעודת הוראה
לימודי התואר השלישי
קורסי חובה במוזיקולוגיה
קורסי בחירה
מלגות
החוג לתולדות האמנות
לימודי התואר השני
תכניות הלימודים
המסלול המחקרי עם עבודת גמר M.A
המסלול העיוני עם בחינת גמר M.A
מסלול ישיר לתואר שני למצטיינים
הנחיות להגשת הצעה לעבודת גמר לתואר שני
המסלול להוראת תולדות האמנות
קורסים
ביה"ס לקולנוע וטלוויזיה
תואר שני מחקרי M.A.
מסלול מחקרי עם עבודת גמר M.A.
מסלול עיוני ללא עבודת גמר M.A.
מסלול מצטיינים לתואר ראשון ולתואר שני מחקרי M.A.
International Program – MFA Degree in Film and Television – Directing and Production Field of Study – Documentary Cinema
שנת הכשרה לקראת תואר שני מעשי
לימודי התואר השני המעשי M.F.A
לימודי השלמה לתואר שני מעשי M.F.A
התמחות בימוי/הפקה
התמחות בתסריטאות
רשימת קורסים
החוג לאמנות התיאטרון
לימודי התואר השני
המסלול המחקרי עם עבודת גמר M.A
המסלול העיוני עם בחינת גמר M.A
המסלול היישומי MFA עם פרוייקט גמר
התכנית למצטיינים במשחק
קורסים
בית הספר לאדריכלות
לימודי התואר השני M.A
המסלול המחקרי עם עבודת גמר M.A
המסלול העיוני עם בחינת גמר M.A
תכנית מצטיינים לתואר שני באדריכלות
קורסים
התכנית הבינתחומית באמנויות
לימודי התואר השני
המסלול המחקרי עם עבודת גמר M.A
המסלול העיוני עם בחינת גמר M.A
קורסים
מסלול הבעה ויצירה באמנויות
קורסי הבעה ויצירה באמנוית
אוצרות ומוזיאולוגיה - לימודי תעודה
לימודי תעודה
רשימת הקורסים
תכנית למצטיינים בעיצוב במה, קולנוע וטלויזיה - תואר ראשון ותואר שני
לימודי התואר הראשון
לימודי התואר השני
תכנית הלימודים - תואר ראשון
תכנית הלימודים - תואר שני
קורסי תואר ראשון
קורסי תואר שני
קורסים
רישום לקורסים
שיטות רישום
הנחיות לרישום בשיטת המכרז
סרטון הסבר לבידינג
לו"ז לרישום בשיטת המכרז
שיעורי בחירה
מידע לסטודנט
קורסי בחירה פקולטטיים
חיפוש קורסים
חיפוש קורסים
תכנון מערכת שעות
בחינות
לוח בחינות תשפ"א
ביה"ס למוזיקה
ביה"ס לקולנוע ולטלוויזיה
אמנות התיאטרון
תולדות האמנות
התכנית הרב תחומית
אוצרות ומוזיאולוגיה
ביה"ס לאדריכלות
הינך נמצא כאן
ידיעון תש"ף
>
ידיעון תש"ף
> סדנאות - מדיה דיגיטלית - שנה א' - ביה"ס לקולנוע - תש"פ
סדנאות - מדיה דיגיטלית - שנה א' - ביה"ס לקולנוע - תש"פ
ייתכנו שינויים. יש להתעדכן באתר באופן שוטף
תש"פ
סמ.
מס' קורס
שם קורס
מרצים
אופן הוראה
יום
משעה
עד שעה
חדר
בניין
ש"ס
סדנאות מקצועיות מרוכזות ( ללא קרדיט אקדמי)
א'
0851001201
בטיחות כללית וחשמל
סדנה
• להלן תאריכי סדנאות הבטיחות לתלמידי שנה א'
• חובה להשתתף בכל תאריכי הסדנה
• הסדנאות יתקיימו שבוע לפני תחילת הלימודים
6.10.19
•08:45-09:00 - התכנסות ורישום
•09:00-10:30 - הרמה נכונה
•10:45-12:15 - בטיחות בחשמל
•12:15-12:30 הפסקה
• 12:30-13:15 המשך בטיחות בחשמל
• 13:15-14:00- הפסקת צהריים
• 14:00-15:30 בטיחות בעבודה בגובה
7.10.19
•08:45-09:00 - התכנסות ורישום
•09:00-10:30 - בטיחות כללית, בטיחות אש,עבודה בצבע
•10:30-10:45 הפסקה
• 10:45-12:15 עזרה ראשונה והחייאה
• 12:15-13:00 הפסקת צהריים
• 13:100-14:30 המשך עזרה ראשונה והחייאה
•14:30-15:00 מבחן
א'
0851151801
סדנת צילום
מר גולדווסר תום
סדנה
א
16:00
18:00
213
מכסיקו
0
א'
0851151802
סדנת צילום
מר גולדווסר תום
סדנה
א
16:00
18:00
213
מכסיקו
0
א'
0851151803
סדנת צילום
מר גולדווסר תום
סדנה
ה
14:00
16:00
א122
מכסיקו
0
א'
0851151804
סדנת צילום
מר גולדווסר תום
סדנה
ה
14:00
16:00
א122
מכסיקו
0
א'
0851151805
סדנת צילום
מר גולדווסר תום
סדנה
ג
18:00
20:00
ב122
מכסיקו
0
א'
0851151806
סדנת צילום
מר גולדווסר תום
סדנה
ג
18:00
20:00
ב122
מכסיקו
0
א'
0851151807
סדנת צילום
מר גולדווסר תום
סדנה
א
18:00
20:00
213
מכסיקו
0
•אחת לשבועיים
א'
0851151901
סדנת עריכה
מר טבקמן חיים
סדנה
א
16:00
18:00
117
מכסיקו
0
א'
0851151902
סדנת עריכה
מר טבקמן חיים
סדנה
א
16:00
18:00
117
מכסיקו
0
א'
0851151903
סדנת עריכה
גב' עוזר איריס
סדנה
ה
14:00
16:00
120
מכסיקו
0
א'
0851151904
סדנת עריכה
גב' עוזר איריס
סדנה
ה
14:00
16:00
120
מכסיקו
0
א'
0851151905
סדנת עריכה
גב' עוזר איריס
סדנה
ג
18:00
20:00
213
מכסיקו
0
א'
0851151906
סדנת עריכה
גב' עוזר איריס
סדנה
ג
18:00
20:00
213
מכסיקו
0
א'
0851151907
סדנת עריכה
מר טבקמן חיים
סדנה
א
18:00
20:00
117
מכסיקו
0
•אחת לשבועיים
סדנאות ייחודיות למסלול מדיה דיגיטלית
א'
0851810001
דו מימד
מר שפירא איל
סדנה
ד
12:00
14:00
208 מולטימדיה
מכסיקו
0
• אסיסטנטית נועה דולברג
א'
0851810201
יסודות ביצירה דיגיטלית א'
מר בן אריה אהוד
סדנה
א
10:00
12:00
213
מכסיקו
2
ב'
0851810301
יסודות ביצירה דיגיטלית ב'
מר בן אריה אהוד
סדנה
א
10:00
12:00
208 מולטימדיה
מכסיקו
2
סדנאות - שנה א'
יש להרשם לאותה קבוצה ואותו מרצה בסמסטר ב'
א'
0851659101
יסודות בבימוי קולנועי א'
פרופ' רובינשטיין דובי
סדנה
ד
16:00
18:00
212
מכסיקו
2
ב'
0851658801
יסודות בבימוי קולנועי ב'
פרופ' רובינשטיין דובי
סדנה
ד
16:00
18:00
119
מכסיקו
2
א'
0851659102
יסודות בבימוי קולנועי א'
מר גולדפינגר ארנון
סדנה
ד
16:00
18:00
117
מכסיקו
2
ב'
0851658802
יסודות בבימוי קולנועי ב'
מר גולדפינגר ארנון
סדנה
ד
16:00
18:00
211
מכסיקו
2
א'
0851659103
יסודות בבימוי קולנועי א'
גב' זקצר עילית
סדנה
ב
12:00
14:00
א119
מכסיקו
2
ב'
0851658803
יסודות בבימוי קולנועי ב'
גב' זקצר עילית
סדנה
ב
12:00
14:00
119
מכסיקו
2
א'
0851659104
יסודות בבימוי קולנועי א'
פרופ' אביעד מיכל
סדנה
ד
16:00
18:00
213
מכסיקו
2
ב'
0851658804
יסודות בבימוי קולנועי ב'
פרופ' אביעד מיכל
סדנה
ד
16:00
18:00
01
קיקואין
2
א'
0851659105
יסודות בבימוי קולנועי א'
מר גולדפינגר ארנון
סדנה
ד
18:00
20:00
209
מכסיקו
2
ב'
0851658805
יסודות בבימוי קולנועי ב'
מר גולדפינגר ארנון
סדנה
ד
18:00
20:00
119
מכסיקו
2
א'
0851659106
יסודות בבימוי קולנועי א'
מר הלר גור
סדנה
ה
12:00
14:00
119
מכסיקו
2
ב'
0851658806
יסודות בבימוי קולנועי ב'
מר הלר גור
סדנה
ה
12:00
14:00
213
מכסיקו
2
א'
0851659107
יסודות בבימוי קולנועי א'
גב' דרייפוס מיה
סדנה
ד
16:00
18:00
209
מכסיקו
2
ב'
0851658807
יסודות בבימוי קולנועי ב'
גב' ויניק מיכל
סדנה
ד
16:00
18:00
117
מכסיקו
2
א'
0851659108
יסודות בבימוי קולנועי א'
פרופ' גביזון שבתאי
סדנה
ה
14:00
16:00
117
מכסיקו
2
ב'
0851658808
יסודות בבימוי קולנועי ב'
פרופ' גביזון שבתאי
סדנה
ה
14:00
16:00
119
מכסיקו
2
א'
0851659109
יסודות בבימוי קולנועי א'
מר מנור עמיר
סדנה
ד
16:00
18:00
119
מכסיקו
2
ב'
0851658809
יסודות בבימוי קולנועי ב'
מר מנור עמיר
סדנה
ד
16:00
18:00
ב122
מכסיקו
2
•יסודות בבימוי קולנועי ב' פתוח לתלמידי הדו חוגי
• כקורס בחירה עיוני שנים ב' ג'
•קורס זה יוכר במסגרת מכסת השעות המעשיות
•שניתן לקחת בתכנית הדו חוגית
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות,
נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>