שיעורי בחירה ברוח חברה לתלמידי אדריכלות |
שיעורי בחירה באדריכלות |
א' | 0881321101 | חקר והערכת פתרונות אדריכליים | ד"ר מרגלית טליה אדר' עמיר טל
| שו"ס | ג | 14:00 | 16:00 | | | |
ב' | 0881321102 | חקר והערכת פתרונות אדריכליים | ד"ר מרגלית טליה אדר' עמיר טל
| שו"ס | ה | 16:00 | 18:00 | | | |
שיעורי בחירה בביה"ס ללימודי הסביבה |
א' | 0910150001 | פרקים נבחרים באקולוגיה | ד"ר איילת שוסטר
| שיעור | ב | 18:00 | 20:00 | 013B | פורטר | |
א' | 0910110001 | מבוא לאקו-פילוסופיה ואתיקה סביבתית | ד"ר דניאל מישורי
| שיעור | ב | 08:00 | 10:00 | 013B | פורטר | |
א' | 0910122201 | העולם סביבנו - נושאים נבחרים | ד"ר ניר נפתלי
| שיעור | ב | 16:00 | 18:00 | 101 | פורטר | |
שיעורי בחירה ברפואה |
א' | 0111271201 | ספרות ורפואה | ד"ר שרייבמן-שריר לימור
| | ה | 14:00 | 16:00 | | | |
שיעורי בחירה בסוציולוגיה |
א' | 1041260801 | ארגונים וחברה | פרופ' קלב אלכסנדרה
| שו"ת | ה | 16:00 | 19:00 | 004 | נפתלי | |
א' | 1041260501 | יסודות הפסיכולוגיה החברתית | ד"ר קריכלי-כץ תמר
| שו"ת | א | 08:30 | 11:00 | 210 | נפתלי | |
ב' | 1041310201 | חברה בישראל | פרופ' הרצוג חנה פרופ' לוין אפשטיין נח
| שיעור | ה | 16:00 | 19:00 | 201 | נפתלי | |
ב' | 1041260401 | משפחה וחברה | פרופ' שטייר חיה
| שו"ת | ה | 16:00 | 19:00 | 210 | נפתלי | |
שיעורי בחירה בחוג לגיאוגרפיה |
א' | 0691229201 | גיאוגרפיה של המזרח התיכון | ד"ר אמנון קרטין
| שו"ת | א | 10:00 | 12:00 | 120 | יד אבנר | 0 |
א' | 0691225001 | אתיקה סביבתית | ד"ר דניאל מישורי
| שו"ת | א | 12:00 | 14:00 | 232 | יד אבנר | |
א' | 0691223401 | יסודות הגיאוגרפיה ההיסטורית | מר ירון בלסלב
| שו"ת | ג | 12:00 | 14:00 | 232 | יד אבנר | 0 |
א' | 0691401101 | תיאוריות בתכנון ועיצוב עירוני* | פרופ' יובל פורטוגלי
| שו"ס | ג | 16:00 | 18:00 | 115 | יד אבנר | |
א' | 0691426601 | ניידות תחבורה וקיימות | ד"ר משה גבעוני
| שו"ס | ב | 14:00 | 16:00 | 115 | יד אבנר | |
שיעורי בחירה בחוג ללימודים קלאסיים |
א' | 0672110201 | מבוא לספרות היוונית הקלאסית | מר אייל ניסני
| שיעור | ג | 14:00 | 18:00 | 306 | גילמן | 0 |
א' | 0672154201 | חוק וסדר בעולם הרומי | ד"ר עידו יזרעלוביץ
| שיעור | ב | 14:00 | 16:00 | 220 | גילמן | 0 |
שיעורי בחירה בלימודי נשים ומגדר |
א' | 0608100301 | תרבות הגוף: מגדר וייצוגי גוף באמנות המודרנית | ד"ר טל דקל
| שיעור | ה | 14:00 | 16:00 | 223 (אולם ברגר) | גילמן | 0 |
ב' | 0608100501 | ביקורת תרבות מפרספקטיבות פמיניסטיות | ד"ר להד כנרת
| שיעור | ג | 16:00 | 18:00 | 281 | גילמן | 0 |
א' | 0608340101 | כשפסיכואנליזה פוגשת מגדר | ד"ר אפי זיו
| שיעור | ג | 12:00 | 14:00 | 001 | רוזנברג | 0 |
א' | 0608111001 | מבוא לפילוסופיה פמיניסטית: מחשבות נשים | ד"ר מירי רוזמרין
| שיעור | ה | 08:00 | 10:00 | 144 (אולם אתינגר) | גילמן | 0 |
א' | 0608112201 | פמיניזמים, משפט וחברה בישראל | פרופ' דפנה הקר
| שיעור | ה | 10:00 | 12:00 | 101 | נפתלי | 0 |
ב' | 0608113302 | שיטות מחקר איכותניות במחקר הפמיניסטי | ד"ר וילמובסקי ענבל
| שו"ת | ג | 12:00 | 14:00 | 278 | גילמן | |
א' | 0608114401 | היסטוריה ומגדר בתרבות המערב | ד"ר מיכל שפירא
| שיעור | ה | 18:00 | 20:00 | 282 | גילמן | |
ב' | 0608320001 | גברים וגבריות: הטוב הרע והמכוער** | ד"ר עופר נורדהיימר נור
| שיעור | ב | 16:00 | 18:00 | 001 | ווב | 0 |
ב' | 0608330201 | קוויר באופן פמיניסטי: מה בין מגדר למיניות?** | ד"ר משעלי יעל
| שיעור | ג | 18:00 | 20:00 | 277 | גילמן | 0 |
ב' | 0608360201 | סרבנות גט - איך יוצאים מזה? | ד"ר עליזה בזק
| שיעור | ב | 12:00 | 14:00 | 002 | רוזנברג | |
שיעורי בחירה בחוג להסטוריה כללית |
א' | 0621104901 | היסטוריה וקלנוע: לדמיין ולביים את המאה ה-20 | פרופ' שלמה זנד
| שיעור | ג | 10:00 | 12:00 | 144 (אולם אתינגר) | גילמן | 0 |
א' | 0621108601 | המאה האמריקנית | פרופ' אייל נווה
| שיעור | ב | 16:00 | 18:00 | 144 (אולם אתינגר) | גילמן | 0 |
א' | 0621118001 | אימפריות: "מערב", "מזרח" וכוח בעידן המודרני, 2016-1700 | פרופ' בלהה מלמן
| שיעור | א | 10:00 | 12:00 | 223 (אולם ברגר) | גילמן | |
ב' | 0621118201 | עושים היסטוריה: מבוא פרקטי לתיאוריה | פרופ' גדי אלגזי
| שיעור | ג | 14:00 | 16:00 | 144 (אולם אתינגר) | גילמן | 0 |
ב' | 0621120401 | אוגוסטוס: הקיסר הראשון ברומא | פרופ' יונתן פרייס
| שיעור | ב | 12:00 | 14:00 | 144 (אולם אתינגר) | גילמן | 0 |
ב' | 0621120401 | אוגוסטוס: הקיסר הראשון ברומא | פרופ' יונתן פרייס
| שיעור | ב | 12:00 | 14:00 | 144 (אולם אתינגר) | גילמן | 0 |
ב' | 0621154201 | תולדות הנצרות 1350 - 2016 | פרופ' דוד כ"ץ
| שיעור | ה | 16:00 | 18:00 | 144 (אולם אתינגר) | גילמן | |
שיעורי בחירה בתוכנית הרב תחומית במדעי הרוח |
א' | 0662208401 | תרבות פופולרית ותקשורת המונים באמריקה הלטינית | ד"ר נאואל ריבקה
| שיעור | א | 14:00 | 16:00 | 278 | גילמן | |
א' | 0662196201 | תרבות וקוגניציה | ד"ר רונן סלמן צדקה
| שיעור | ב | 10:00 | 12:00 | 326 | גילמן | |
א' | 0662111501 | מפרפר נחמד לזהו-זה: הטלוויזיה החינוכית הישראלית | ד"ר יובל גוז'נסקי
| שיעור | ג | 08:00 | 10:00 | 326 | גילמן | 0 |
א' | 0662141601 | ארגנטינה במאה ה-20: כלכלה, חברה ופוליטיקה | ד"ר אפריים דוידי
| שיעור | ה | 12:00 | 14:00 | 326 | גילמן | |
א' | 0662103201 | יצירותיו של חורחה לואיס בורחס: ההגות והקיום | גב' פלורינדה פ. גולדברג
| שיעור | ג | 14:00 | 16:00 | 106 | רוזנברג | |
ב' | 0662115101 | ניהול - מקורות רעיוניים ומודלים | ד"ר עידן שמעוני
| שיעור | ג | 12:00 | 14:00 | 326 | גילמן | |
א' | 0662115401 | צדק חברתי ואי/ שוויון בישראל | גב' יערה בוקסבאום
| שיעור | ה | 10:00 | 12:00 | 279 | גילמן | |
ב' | 0662116201 | התיאוריה והפילוסופיה של הצילום המודרני | ד"ר חיים דעואל לוסקי
| שיעור | ב | 12:00 | 14:00 | 326 | גילמן | |
ב' | 0662117001 | כוחן של מילים - נאומי מופת | ד"ר מעין מזור
| שיעור | ג | 14:00 | 16:00 | 280 | גילמן | 0 |
א' | 0662196001 | תולדות המחשבה הכלכלית | ד"ר ירון כהן צמח
| שיעור | ג | 18:00 | 20:00 | 326 | גילמן | |
ב' | 0662196401 | ילדים ויצירתיות: המקרה של המדיה | ד"ר יובל גוז'נסקי
| שיעור | ה | 08:00 | 10:00 | 326 | גילמן | |
א' | 0662222701 | לאלוהים לחץ כאן: דת בעידן הדיגיטלי והטכנולוגיה כדת מודרנית | ד"ר וייסמן כרמל
| שיעור | א | 12:00 | 14:00 | 326 | גילמן | |
ב' | 0662222801 | העיתונות החרדית והמודרנה | מר יובל חרובי
| שיעור | ב | 16:00 | 18:00 | 282 | גילמן | 0 |
א' | 0662223201 | כאשר חוטבים עצים-עפים שבבים: קרבנות מלחמה רעב וטרור בברה"מ | ד"ר דינה מויאל
| שיעור | ה | 10:00 | 12:00 | 306 | גילמן | |
א' | 0662223301 | מחשבה כלכלית בעידן הרשת - מאופוריה לאפוריה | ד"ר יקותיאל שהם
| שיעור | ה | 10:00 | 12:00 | 326 | גילמן | |
א' | 0662223601 | מהשואה אל עבר המפנה התיאולוגי: הפילוסופיה העכשווית אחרי הפוס | ד"ר חיים דעואל לוסקי
| שיעור | ב | 12:00 | 14:00 | 281 | גילמן | 0 |
א' | 0662223701 | מבוא למיתולוגיה | ד"ר מעין מזור
| שיעור | ג | 14:00 | 16:00 | 278 | גילמן | 0 |
א' | 0662312001 | מחלוקות מודרניות: כלכלה, ניהול, מדינה, דת** | מר אבירם שריאל
| שיעור | ב | 10:00 | 12:00 | 002 | רוזנברג | |
שיעורי בחירה בחוג לאנגלית |
ב' | 0626236101 | אמקסיקה: הסטוריה, חברה ותרבות במרחב הגבול בין ארה"ב למקסיקו | ד"ר עתליה שרגאי
| שיעור | ב | 14:00 | 16:00 | 102 | רוזנברג | |
א' | 0626236201 | דיקנס והעידן הויקטוריאני ** Charles Dickens and the Victoria | גב' מירב קורן-קאוק
| שיעור | א | 10:00 | 12:00 | 103 | ווב | |
שיעורי בחירה בחוג לצרפתית |
א' | 0625625001 | ויקטור הוגו 1 | מר עמנואל הלפרין
| שיעור | ג | 16:00 | 18:00 | 001 | ווב | |
ב' | 0625625101 | ויקטור הוגו 2 | מר עמנואל הלפרין
| שיעור | ג | 16:00 | 18:00 | 001 | ווב | |
שיעורי בחירה בהסטוריה של עם ישראל |
ב' | 0677106201 | יהודים תחת שלטון הנצרות בימה"ב -ב (עד שנת 1400) | פרופ' שמחה גולדין
| שיעור | ב | 10:00 | 12:00 | 002 | רוזנברג | 0 |
א' | 0677106101 | יהודים תחת שלטון הנצרות בימה"ב - א (עד שנת 1100)(קורס חובה) | פרופ' שמחה גולדין
| שיעור | ב | 10:00 | 12:00 | 001 | רוזנברג | 0 |
א' | 0677109001 | היישוב היהודי בארץ ישראל בתקופה המוסלמית הראשונה (1099-634) | פרופ' יורם ארדר
| שיעור | ב | 14:00 | 16:00 | 280 | גילמן | |
ב' | 0677109301 | היישוב היהודי בבבל מהכיבוש המוסלמי ועד נפילת החליפות העבאסית | פרופ' יורם ארדר
| שיעור | ב | 14:00 | 16:00 | 104 | רוזנברג | |
ב' | 0677111101 | מדינת ישראל בעשור הראשון | ד"ר אורית רוזין
| שיעור | ג | 16:00 | 18:00 | 305 | גילמן | 0 |
ב' | 0677113901 | בונים אומה | ד"ר אורית רוזין
| שיעור | ג | 14:00 | 16:00 | 281 | גילמן | 0 |
א' | 0677114701 | התנועה הציונית והיישוב היהודי בארץ ישראל, 1917-1881 | פרופ' מאיר חזן
| שיעור | ה | 10:00 | 12:00 | 282 | גילמן | |
ב' | 0677118701 | היישוב בין שתי מלחמות העולם | פרופ' מאיר חזן
| שיעור | ה | 14:00 | 16:00 | 001 | ווב | 0 |
ב' | 0677122901 | יהודי ארצות הברית, 2016-1654: היסטוריה, חברה ותרבות | ד"ר סקוט אורי
| שיעור | א | 12:00 | 14:00 | 220 | גילמן | 0 |
א' | 0677126301 | המאבק על הזיכרון: תודעת השואה בישראל בעשור הראשון לקיומה | ד"ר רוני שטאובר
| שיעור | ב | 12:00 | 14:00 | 282 | גילמן | |
ב' | 0677126401 | השפעת השואה על הקמת מדינת ישראל: מיתוס ומציאות | ד"ר רוני שטאובר
| שיעור | ב | 12:00 | 14:00 | 281 | גילמן | |
א' | 0677126501 | משפטי נירנברג, השואה והתנועה הציונית | ד"ר רוני שטאובר
| שיעור | ב | 08:00 | 10:00 | 279 | גילמן | |
ב' | 0677126601 | יהודים מואשמים בשיתוף פעולה - "משפטי שואה" באירופה ובישראל | ד"ר רוני שטאובר
| שיעור | ב | 08:00 | 10:00 | 281 | גילמן | |
שיעורי בחירה החוג לארכיאולוגיה |
א' | 0671100101 | הארכיאולוגיה מהי? | פרופ' שלמה בונימוביץ
| שיעור | ג | 10:00 | 12:00 | 326 | גילמן | 0 |
ב' | 0671104301 | מבוא לתרבויות המזרח הקדום וראשית הכתב | פרופ' יורם כהן
| שיעור | א | 14:00 | 16:00 | 282 | גילמן | 0 |
ב' | 0671103301 | מבוא לתרבויות מסופוטמיה - האלף השלישי והאלף השני לפנה"ס | פרופ' יורם כהן
| שיעור | ג | 14:00 | 16:00 | 282 | גילמן | 0 |
א' | 0671104501 | מבוא למצרים העתיקה | ד"ר דבורה סוויני
| שיעור | ג | 14:00 | 16:00 | 326 | גילמן | |
ב' | 0671100102 | הארכיאולוגיה מהי? | דר' יובל גדות
| שיעור | ב | 12:00 | 14:00 | 278 | גילמן | 0 |
א' | 0671104701 | מבוא לארכיאולוגיה אגאית קדם-קלאסית: מינואים ומיקנים | פרופ' שלמה בונימוביץ
| שיעור | א | 10:00 | 12:00 | 282 | גילמן | |
שיעורי בחירה בחוג לבלשנות |
א' | 0627101001 | מבוא לבלשנות | דר' איה מלצר-אשר
| שיעור | ב | 14:00 | 16:00 | 001 | ווב | 0 |
שיעורי בחירה בחוג למזרח אסיה |
אב | 0687100101 | מבוא לתולדות סין ותרבותה | ד"ר אורי סלע
| שיעור | א | 14:00 | 16:00 | 223 (אולם ברגר) | גילמן | 0 |
ב' | 0687240201 | נשים וגברים ביפן המסורתית: בין הגלוי לנסתר, בין עובדה לאגדה | ד"ר איילה קלמפרר
| שיעור | ב | 12:00 | 14:00 | 279 | גילמן | 0 |
ב' | 0687219301 | כשהאלים משחקים: תיאטרון המחול והדרמה במסורות ההודיות הקלאסיו | גב' אסנת אלכביר
| שיעור | ב | 14:00 | 16:00 | 281 | גילמן | |
א' | 0687244101 | יפן בזירה הבינלאומית | ד"ר רחל שאול
| שיעור | ב | 12:00 | 14:00 | 277 | גילמן | |
אב | 0687100201 | מבוא לתולדות יפן ותרבותה | ד"ר ליאורה צרפתי
| שיעור | ב | 14:00 | 16:00 | 223 (אולם ברגר) | גילמן | 0 |
א' | 0687216001 | בעקבות הבודהה: פילוסופיה, פסיכולוגיה ופרקטיקה בבודהיזם המוקד | ד"ר ארבל קרן
| שיעור | א | 14:00 | 16:00 | 281 | גילמן | 0 |
א' | 0687218901 | זהויות אזוריות בסין המודרנית | פרופ' מרק גמזה
| שיעור | ג | 10:00 | 12:00 | 002 | רוזנברג | |
ב' | 0687216801 | "על מנת להתקדם עליך לעבור למקום אחר": משמעויות של הגירה בסין | גב' בינה- פולק אביטל
| שיעור | ג | 10:00 | 12:00 | 280 | גילמן | |
א' | 0687206201 | אדריכלות וסביבה ביפן המסורתית | מר אריה קוץ
| שיעור | ב | 18:00 | 20:00 | 281 | גילמן | 0 |
ב' | 0687245401 | הפילוסופיה של ההיעדר בראי האדריכלות והאסתטיקה בסין וביפן | גב' גליה דור
| שיעור | א | 10:00 | 12:00 | 281 | גילמן | |
אב | 0687100301 | מבוא לתולדות הודו ותרבותה | ד"ר רוני פרצ'ק
| שיעור | ג | 14:00 | 16:00 | 223 (אולם ברגר) | גילמן | 0 |