סרטו של דובי קייך זכה בקטגוריית האנימציה בפסטיבל הבינלאומי בבריסטול
פסטיבל בריסטול הבינלאומי לסרטים קצרים התקיים בשבוע שעבר
06 מאי 2021
"Gruf and Me", סרט הגמר של דובי קייך, זכה בפרס "Best Animation" בקטגוריית סרטי אנימציה באורך מעל 5 דקות, בפסטיבל בריסטול הבינלאומי לסרטים קצרים (Bristol International Short Film Festival).
דובי קייף הוא בוגר בית הספר ומרצה במסלול מדיה דיגיטלית; הסרט, באורך 9 דקות, משלב אנימציה דו ממדית, אנימציה תלת ממדית וצילום וידאו, וצולם בהשתתפות סטודנטים ממסלול מדיה דיגיטלית.