סגל מנהלי הפקולטה לאמנויות

שםיחידהתפקידמיקום / זמני קבלהטלפון / פקסדוא"ל
פרופ' ערן נוימןפקולטה לאמנויותסגל אקדמי בכירמכסיקו
03-6408412
גלי מערבי לויפקולטה לאמנויותמזכירת דקאןמכסיקו, חדר 204
03-6408412
03-6409482
אסתר לנמןפקולטה לאמנויותראש מנהל הפקולטה לאמנויותמכסיקו, חדר 202
03-6408673
03-6407474
ליבי ברפקולטה לאמנויותסגן ראש מינהל לתקציב וכוח אדםמכסיקו, חדר 203
03-6407010
03-6407474
אילנית צחורפקולטה לאמנויותמזכירת מינהל וכ"א
אילנה גרינברגפקולטה לאמנויותרכזת כוח אדם ומינהלמכסיקו, חדר 203
03-6408674
03-6407474
גלית נבה שינדלרפקולטה לאמנויותסגן ראש מינהל לתלמידים והוראה הפקו' לאמנויותמכסיקו, חדר 202
03-6405192
03-6406499
הילה ברילפקולטה לאמנויותרכזת תלמידי מחקר ומלגותגלריה לאומנויות
03-6407293
ענת גינזבורגפקולטה לאמנויותמזכירת תלמידים בכירהדה-בוטון
03-6405552
03-6407780
אורית צילרפקולטה לאמנויותמזכירת בחינות וידיעוןמכסיקו, חדר 202
03-6423380
03-6409005
03-6408371
אסתר שוורץפקולטה לאמנויות
03-6405128
לירון אלגםפקולטה לאמנויותמזכיר מורים וועדת מינוייםמכסיקו, חדר 205 א
03-6408266
יצחק לויפקולטה לאמנויותראש צוות מחשובמכסיקו, חדר 118
03-6407021
אבי שטיבלפקולטה לאמנויותטכנאי מחשובמכסיקו, חדר 118
03-6408621
דניאל פלמורפקולטה לאמנויותרכז/ת מולטימדיה ואתר הפקולטהמכסיקו, חדר 118
0721 (פנימי)
03-6407021
גיל חזןפקולטה לאמנויותמכסיקו, חדר 118
צבי סיגלפקולטה לאמנויותמנהל גושמכסיקו, חדר 109
03-6408406
03-6408456
שלמה מוני אשכנזיפקולטה לאמנויותסגן מנהל גושמכסיקו, חדר 109
03-6408406
03-6408456
רוני בסוןפקולטה לאמנויותעובד תחזוקה
סרג' גדעון בלחסןפקולטה לאמנויות
ג'ן ברקפקולטה לאמנויותרכז השתלמויות ופרויקטיםמכסיקו
03-6405400
03-6406371
ענבל שמירפקולטה לאמנויות
ד"ר אפרת בלומנפלד-ליברטלפקולטה לאמנויותסגל אקדמי בכירדה-בוטון
03-6405556
03-6407780
חיים אלעדפקולטה לאמנויותרכז מינהלי בית הספר לאדריכלותדה-בוטון, חדר 212
03-6405553
03-6407780
רונית פרומר-לזרובפקולטה לאמנויותמזכירת תלמידיםדה-בוטון
03-6405552
רבקה חבצקיפקולטה לאמנויותמזכירת תואר שנידה-בוטון, חדר 212
03-6405455
03-6407780
נילי הולדהייםפקולטה לאמנויותמזכירת מנהלת בית הספר לאדריכלותדה-בוטון
03-6405556
03-6407780
איריס גרונפלדפקולטה לאמנויותמנהל ספריית אדריכלותדה-בוטון, חדר ספריה
03-6405096
03-6407780
נעמה סחרפקולטה לאמנויותספרןדה-בוטון
03-6405535
03-6407780
דניאל מאירפקולטה לאמנויותספרןדה-בוטון
03-6405535
מרינה חלצקיפקולטה לאמנויותמתאם מערכות מחשובדה-בוטון, חדר 213
03-6405525
03-6407780
תמיר דגאפקולטה לאמנויותמנהל בית
03-6405545
03-6407780
דותן שילוןפקולטה לאמנויותאחראי סדנת אדריכלותמכסיקו
חוסרו חיים דוד פורפקולטה לאמנויותעובד תחזוקהאדריכל /או"ש
03-6405545
פרופ' תומר לבפקולטה לאמנויותסגל אקדמי בכירבוכמן-מהטה, חדר 039
03-6408415
אילה עצמון סיטוןפקולטה לאמנויותרכז ניהולי אקדמיה למוזיקהבוכמן-מהטה
03-6408415
03-6409174
ענת בדרפקולטה לאמנויותמזכירת ראש בית הספר למוזיקהבוכמן-מהטה, חדר 39
03-6408415
טובה צורפקולטה לאמנויותמזכירת תלמידיםבוכמן-מהטה, חדר 37
03-6408415
03-6407358
אננה קופלר-דודקובפקולטה לאמנויותמנהל הספרייה למוסיקה
03-6406973
03-6406973
בלהה רובינשטייןפקולטה לאמנויותבוכמן-מהטה, חדר 2
03-6407463
03-6405463
מירב רבניאןפקולטה לאמנויותמזכירת מינהלבוכמן-מהטה, חדר 37
4821 (פנימי)
מרדכי אריה[מוטי פרלמן] פרלמןפקולטה לאמנויותבוכמן-מהטה, חדר 5
03-6406757
03-6409174
סוזן לואיס-אוזרפקולטה לאמנויותמרכז לימודיםבוכמן-מהטה, חדר 4
03-6488418
03-6408418
03-6409174
אלירון טל אלימלךפקולטה לאמנויותמנהל ביתבוכמן-מהטה, חדר 3
03-6408548
משה מזרחיפקולטה לאמנויותמורה מן החוץ
ד"ר אסתר שרון לוינסוןשרת, חדר 341
09-7426681
03-6407107
ליאורה טופזפקולטה לאמנויותעוזר מנהלי-חוג לתיאטרוןמכסיקו, חדר 104
03-6408452
03-6406964
דנה אורן בר-חיפקולטה לאמנויותמזכירת תלמידיםמכסיקו, חדר 105
03-6409506
03-6406964
גיא גודורובפקולטה לאמנויותרכז הפקותמכסיקו, חדר 9
03-6424054
03-6408299
03-6407479
אלכסנדר ולסקיפקולטה לאמנויותטכנאי הפקות תיאטרוןמכסיקו, חדר 09
03-6424054
03-6407479
גליה יואליפקולטה לאמנויותמנהלת אדמינסטרטיבית של תאטרון האוניברסיטה
ד"ר אולגה לויטןפקולטה לאמנויותמנהל הארכיון לתיאטרוןסוראסקי ספרי
03-6408304
03-6408403
03-6409970
עידן שורץפקולטה לאמנויות
דפנה הורוביץפקולטה לאמנויותעוזר מנהלי-חוג לתולדות האמנותמכסיקו, חדר 112
03-6408482
03-6407781
הלה פלקפקולטה לאמנויותמזכירת תלמידיםמכסיקו, חדר 112
03-6409481
ז'נה פלבסקיפקולטה לאמנויותמנהלת הארכיון הדיגיטלימכסיקו, חדר 201
03-6408889
ורד דרוריפקולטה לאמנויותמרכז הארכיון לאמנות ישראליתספרית וינר
03-6406734
03-6406723
פקולטה לאמנויותעובד מחקרספרית וינר
03-6406734
03-6406723
ד"ר תמר מאירפקולטה לאמנויותסגל אקדמי בכירגלריה לאומנויות
יפעת שר פרלפקולטה לאמנויותעוזר אוצרגלריה לאומנויות
03-6408860
03-6406481
03-6409020
סליה ענבר-אדיריפקולטה לאמנויותמזכירת הגלריה האוניברסיטאיתגלריה לאומנויות
03-6408860
03-6409020
ד"ר ילנה טרטקובסקיפקולטה לאמנויות
פרופ' רז יוסףפקולטה לאמנויותסגל אקדמי בכירמכסיקו
רחל מנשהפקולטה לאמנויותעוזר מנהלי-חוג לקולנוע ולטלוויזיהמכסיקו, חדר 116
03-6406846
03-6406096
רפאל רפאליפקולטה לאמנויותאחראי מחשוב עריכה ומדיה דיגיטליתמכסיקו, חדר 123
סרגיי[ישראל פרידמן] פרידמןפקולטה לאמנויותטכנאי טלויזיה וציודמכסיקו, חדר 011
יוסף פיצ'חדזהפקולטה לאמנויותסגל אקדמי בכירמכסיקו, חדר 20
03-6406847
אירית לןפקולטה לאמנויותמזכירת תלמידים בכירהמכסיקו, חדר 116
03-6408403
03-6406096
נילי יבניאלפקולטה לאמנויותמזכירת תלמידי תואר שנימכסיקו, חדר 116
03-6405288
03-6406096
ליביו כרמליפקולטה לאמנויותמנהל סינימטק ואחראי ארכיון הסרטים
03-6409513
03-6405533
אבישי קרשיןפקולטה לאמנויותמנהל סינימטק ואחראי ארכיון הסרטים
רחלי[גולדי] גולדיפקולטה לאמנויות
03-6409483
לאה לינדרפקולטה לאמנויות
03-6407750
03-6407013
אמיר טאוזינגרפקולטה לאמנויותרכז הפקות בקולנועמכסיקו, חדר 18
03-6409008
03-6409935
מרים אלקהלפקולטה לאמנויותמחסנאי לציוד הסרטהמכסיקו, חדר 06 מח
03-6408527
03-6408527
ליאת אורלוביץפקולטה לאמנויותמחסנאי לציוד הסרטה
03-6408527
פרופ' אסף פינקוספקולטה לאמנויותסגל אקדמי בכירמכסיקו
03-6408532
אביטל וסרשטרוםפקולטה לאמנויותמזכירת התכנית הבין תחומית
03-6407230
03-6408349
מיכל גילרוןפקולטה לאמנויותמזכירת התכנית הרב תחומיתמכסיקו, חדר 108
03-6409004
03-6408349
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive