מסלול חד-חוגי לקראת תואר B.A במוזיקולוגיה

עודכן: 31.01.2022

לדרישות הקבלה - ראו למטה ב"מידע נוסף"

מוזיקולוגיה

 

פתיחת מסלול חד-חוגי חדש לקראת תואר B.A. במוזיקולוגיה

קהל יעד ומטרות המסלול

המסלול החדש פונה לתלמידי מוזיקולוגיה המעוניינים להעמיק ולהרחיב את השכלתם ומיומנויותיהם המוזיקליות במתכונת חד-חוגית מלאה, וכן למוזיקאים צעירים בעלי רקע בסיסי טוב בביצוע ובתיאוריה מוזיקלית, הרואים את עתידם בחינוך מוזיקלי. תכנית הלימודים מתבססת על שילוב בין מקצועות המוזיקולוגיה (תולדות המוזיקה המערבית וספרותה, אנאליזה מוזיקלית וכו') לבין המקצועות התיאורטיים-פרקטיים המוגברים של מגמת הקומפוזיציה/ניצוח (כגון קונטרפונקט, הרמוניה, פיתוח שמיעה, תזמור ועוד).

בוגרי התכנית ירכשו תואר אקדמי במוזיקולוגיה המאפשר (בכפוף להשגת ממוצע הציונים הנדרש) להמשיך ללימודי התואר השני ולהתמקצע במחקר מוזיקלי ומוזיקולוגי.

מעבר לכך, תכני המסלול והרכב הקורסים נבחרו על מנת להכשיר את הבוגרים להתמקצעות פדגוגית בהוראת מוזיקה ברמה תיכונית ואקדמית. באופן קונקרטי, המסלול מכין לקראת רכישת תעודת הוראה על-יסודית במוזיקה במסלול חדש שנפתח בביה"ס לחינוך בשיתוף עם ביה"ס למוזיקה של אוניברסיטת ת"א. משך הלימודים לקראת תעודת ההוראה הוא שנה עד שנתיים וניתן להתחיל בלימודי התעודה כבר במקביל לשנה השלישית של התואר הראשון (בהינתן מהלך לימודים תקין ובכפוף להשגת ממוצע הציונים הנדרש).

 לרשימת הקורסים - ראו למטה ב"מידע נוסף".

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>