בחינות כניסה ללימודי התואר השני ותעודת אמן - כלי נשיפה מעץ

הערה: מועמדים בוגרי ביה"ס הנרשמים לתואר שני לאחר הפסקה של שנה או יותר ממועד סיום לימודיהם לתואר הראשון, חייבים בבחינת כניסה, אלא אם יוחלט אחרת.

חליל
  • תשפ"ב
  • תשפ"א
  • תש"ף
  • תשע"ט
 

כלי נשיפה מעץ - חליל

 

יש להכין תכנית הכוללת 5 יצירות:

אחת מכל קבוצה מקבוצות א', ב', ג' ושתי  יצירות מקבוצה ד'.

 

קבוצה א':


1.       י.ס. באך - פרטיטה בלה מינור לחליל סולו
2.       י.ס. באך - סונטה במי מינור
3.       י.ס. באך - סונטה במי מג'ור
4.       ק.פ.ע. באך - סונטה לחליל סולו בלה מינור

 

קבוצה ב':


1.       מוצרט - קונצ'רטו בסול מג'ור
2.       מוצרט - קונצ'רטו ברה מג'ור
3.       מוצרט רביעייה ברה מז'ור
4.       מוצרט רביעייה בדו מז'ור

 

קבוצה ג':


1.       איסנג יון - אטיוד מס' 5
2.       ז'וליבה - לפחות 3 מתוך  Incantations  5
3.       בריו - סקוונצה
4.       דביסי - סירינקס
5.       פטראסי - Souffle
6.       הינדמית - 8 קטעים
7.       Halfter - Debla
8.       יחזקאל בראון - בונטה לחליל סולו
9.       יהויכין סטוצ'בסקי - 5 קטעים
10.   יואב תלמי - 3 מונולוגים
11.   אברהם אמזלג - טקסים מס' 1 או מס' 2
12.   נועם שריף - אינבנציה
13.   שולמית רן - East Wind
14.   Ferneyhough - Cassandra’s Dreamsong
15.   Bozza - Image

 

קבוצה ד':


1.       איבר - קונצ'רטו
2.       ז'וליבה - שירת לינוס
3.       נילסן - קונצ'רטו
4.       רינקה - קונצ'רטו
5.       רודריגו - קונצ'רטו
6.       ז'וליבה - קונצ'רטו לחליל ומיתרים
7.       מרטין - בלדה
8.       פורה - פנטזיה אופ. 79
9.       בהם - גרנד פולונז אופ. 16
10.     אנסקו - קנטבילה ופרסטו
11.     קארג אלרט - סונטה סולו
12.     פרוקופייב - סונטה
13.     שוברט - נושא ווריאציות אופ. 160
14.     פולנק - סונטה
15.     דיטייה - סונטינה
16.     גובר - נוקטורן ואלגרו סקרצנדו
17.     ליברמן - סונטה

 

הערה: על כל מועמד להביא עימו פסנתרן מלווה ואת רשימת היצירות בחמישה עותקים

 

 

כלי נשיפה מעץ - אבוב

 

יש להכין תכנית הכוללת 5 יצירות:

אחת מכל קבוצה מקבוצות א', ב', ג' ושתי  יצירות מקבוצה ד'.

 

קבוצה א':

 

1.       י.ס. באך - סונטה בסול מינור
2.       י.ס. באך - קונצ'רטו בפה מז'ור
3.       י.ס. באך - קונצ'רטו לאבוב וכנור
4.       הנדל - סונטה בסול מינור
5.       ויואלדי - סונטה בדו מינור
6.       ויואלדי - קונצ'רטו בדו מז'ור, סול מז'ור או רה מינור
7.       טלמן - קונצ'רטו ברה מינור
8.       מרצ'לו - קונצ'רטו בדו מינור
9.       לקלר - קונצ'רטו בדו מז'ור

 

קבוצה ב':


1.     מוצרט - קונצ'רטו ק. 314
2.     מוצרט - רביעייה ק. 370
3.     רייכה - חמישייה לאבוב ומיתרים
4.     היידן - קונצ'רטו ברה מז'ור
5.     שטאמיץ - קונצ'רטו בסי במול מז'ור
6.     קרומר - קונצ'רטו מס' 2 בפה מז'ור

 

קבוצה ג':


1.       פראנסה - The Flower Clock
2.       בריטן - מטמורפוזות
3.       גונתר שולר - סונטה
4.       ר. באקסה - סונטה
5.       דוראטי - 5 קטעים
6.       רפאל - סונטינה לאבוב ונבל
7.       Meyer - 3 מיניאטורות
8.       רייצנשטיין - 3 קטעים קונצרטיים
9.       הומל - אדג'יו ווריאציות

 

קבוצה ד':


1.       שומן - רומנסות
2.       שומן - אדג'יו ואלגרו
3.       פסקולי/מאיירבר - פנטסיה על נושאים מתוך "ההוגנוטים"
4.       סן סנס - סונטה
5.       הינדמית - סונטה
6.       ר. שטראוס - קונצ'רטו
7.       ווהן וויליאמס - קונצ'רטו
8.       צויליך - קונצ'רטו
9.       נמירוף - קונצ'רטו
10.   פולנק - סונטה
11.   קאליבודה - קטע קונצרטי

 

הערה: על כל מועמד להביא עימו פסנתרן מלווה ואת רשימת היצירות בחמישה עותקים

 

 

כלי נשיפה מעץ - קלרינט

 

יש להכין תכנית הכוללת 5 יצירות:
 

אחת מכל קבוצה מקבוצות א', ב', ג' ושתי  יצירות מקבוצה ד'.

 

 

קבוצה א':
 

קונצ'רטו מאת מוצרט ק. 622

 

 

קבוצה ב':
 

סונטה מאת י. ברהמס או  מ. רגר

 

 

קבוצה ג':


1.       וובר - קונצ'רטו מס' 1 או 2
2.       שפוהר - קונצ'רטו מס' 1 או 3
3.       רוסיני - נושא ווריאציות
4.       קרוזל - מבוא, נושא וריאציות על שיר שבדי
5.       באסי - פנטזיה "ריגולטו"
6.       לוברליו - פנטזיה "לה טרביאטה"
7.       קאליבודה - קטע סלוני
8.       ווטרסון - קטע קונצרטי
9.       קאסטלנואובו-טדסקו - סונטה

 

 

קבוצה ד':


1.    סטראוינסקי - 3 קטעים
2.    סוטרמייסטר - קפריצ'יו
3.    ז'וליבה -  Asceses
4.    William O. Smith - חמישה קטעים
5.    דניסוב - סונטה
6.    בולז - Domaines
7.    ארתור בנג'מין - קברו של ראוול
8.    פראנסה - נושא ווריאציות
9.    קופלנד - קונצ'רטו
10.    נילסן - קונצ'רטו
11.    טומאזי - קונצ'רטו
12.    דביסי - רפסודיה
13.    פולנק - סונטה
14.    יצירה ישראלית לפי בחירה

 

הערה: על כל מועמד להביא עימו פסנתרן מלווה ואת רשימת היצירות בחמישה עותקים

 

 

כלי נשיפה מעץ - בסון

 

יש להכין תכנית הכוללת 5 יצירות:

אחת מכל קבוצה מקבוצות א', ב', ג' ושתי יצירות מקבוצה ד'.

 

קבוצה א':
קונצ'רטו או סונטה מתקופת הבארוק (מקור או עיבוד)

 

 

קבוצה ב':


1.     י.כ. באך – קונצ'רטו
2.     מוצרט קונצ'רטו בסי במול מז'ור
3.     מוצרט – רביעייה לאבוב (עיבוד רכטמן)

 

 

קבוצה ג':


1.    וובר - פנטזיה הונגרית
2.    דויד - קונצ'רטינו אופ. 12
3.    הומל - קונצ'רטו בפה מז'ור
4.    סן-סנס - סונטה
5.    וובר - קונצ'רטו בפה מז'ור
6.    שומאן - פנטזי שטוק אופוס 73
7.    אוטמר שק - סונטה אופוס 41

 

 

קבוצה ד':


1.      סטוצ'בסקי - שלשה קטעים
2.      אוסבורן - רפסודיה
3.      מירושניקוב - סקרצו
4.      טאנסמן - סויטה
5.      צ. אבני - קונצ'רטו
6.      בודזה - רצ'יטטיב וסיציליאנה
7.      א. דיטייה - סאראבנד וקורטז'
8.      מ. ארנולד - פנטזיה
9.      פראנסה - דיוורטיסמנט
10.    חרל"פ - קונצ'רטו
11.    אותמר נוסיו - ווריאציות על נושא של פרגולזי
12.    רוג'ר בוטרי - אינטרפרנס
13.    מרסל ביטש - קונצ'רטינו

 

הערה: על כל מועמד להביא עימו פסנתרן מלווה ואת רשימת היצירות בחמישה עותקים

 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>