דרישות סיום תואר שני ותעודת אמן - זמרה

 • תשפ"ב
 • תשפ"א
 • תש"ף
 • תשע"ט
 • תשע"ח

המגמה הווקאלית

 

הדרישות לבחינות הגמר בתואר שני / תעודת אמן

 

>     עבור מסיימי תואר שני במסלול ללא עבודת גמר: שני רסיטלים מלאים באורך של שעה כל אחד, בשתי תכניות שונות. הרסיטל יתקיימו במרווח של חודש זה מזה (השתתפות בתחרויות ביה"ס אינה נחשבת רסיטל סיום). בנוסף, תתקיים בחינה בעל-פה על היצירות שבוצעו.

>    עבור מסיימי תואר שני במסלול עם עבודת גמר: רסיטל מלא באורך 50-60 דקות. (השתתפות בתחרויות ביה"ס אינה נחשבת רסיטל סיום). בנוסף, יש להגיש עבודת גמר בכתב עפ"י הדרישות.

>    עבור מסיימי תעודת אמן: שני רסיטלים מלאים באורך של שעה כל אחד, בשתי תכניות שונות. הרסיטל יתקיימו במרווח של חודש זה מזה (השתתפות בתחרויות ביה"ס אינה נחשבת רסיטל סיום). 

 

חובה להגיש חודש מראש את תכנית הרסיטל תוך ציון הפרטים הרשומים בסעיף 4(תחת הכותרת "בחינות מעבר וגמר – תואר שני") חתומה ע"י המורה האישי וכן את רשימת הדרישות לסיום התואר (ר' המשך)  ב – 7 עותקים (כל אחד) למתאמת המגמה.

דרישות הרסיטל/ים:

יש להרכבי תכנית מאוזנת ברמת קושי הולמת לתואר שני / תעודת אמן שתכלול מגוון יצירות מתקופות שונות עפ"י התמחות האמן ושש שפות שונות. (כגון: עברית, איטלקית, גרמנית, אנגלית, לטינית, ספרדית, רוסית, צרפתית, צ'כית, פינית ועוד).

 

רשימת הדרישות לסיום תואר שני / תעודת אמן (להגשה):

 1.  שישים Lieder בשפות ותקופות שונות
 2. לפחות ארבעה תפקידים שלמים מתוך אופרות שונות
 3. ארבעה תפקידים מתוך אורטוריות או קנטטות )אריות קונצרטנטיות יכולות להוות תחליף לאחד התפקידים)
 4. לפחות עשר אריות מתוך אופרות
 5. לפחות שמונה יצירות ישראליות
 6. לפחות שלוש יצירות בנות זמננו
 7. יצירה למוסיקה קאמרית

 

 חובה להופיע במהלך כל שנה לפחות שלוש פעמים בפומבי (כלומר סה"כ – שש הופעות פומביות). נא לציין את תאריכי ההופעות, המקומות והתכניות.

 

מתוך רשימת הדרישות (סעיפים 1-7) יבחר חבר השופטים עד שני קטעים נוספים שאינם רשומים בתכנית הרסיטל ויודיע עליהם לנבחן עד שבועיים לפני הרסיטל.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>