דבר הדקאן

​הפקולטה לאמנויות היא יחידה ומיוחדת במינה בארץ ומהווה מרכז של מצוינות בהוראה, מחקר ויצירה בתחומי האמנויות השונים. יחידות הפקולטה משלבות הוראה עיונית ומעשית, המתבצעת על ידי סגל מעולה הכולל מרצים, אמנים, ומורים המובילים בתחומם בישראל ובעלי מוניטין בינלאומי.

הפקולטה מקיימת לימודים לתואר ראשון ולתארים מתקדמים באדריכלות, אמנות התיאטרון, מוזיקה, קולנוע וטלוויזיה ותולדות האמנות. בנוסף, מקיימת הפקולטה תכניות לימודים רב-תחומיים ובינתחומיים בכל האמנויות בהן היא עוסקת. בכל היחידות של הפקולטה ניתן ללמוד במסלול חד-חוגי, ובחלקן גם במסלול דו-חוגי בצרוף עם חוג אחר (בפקולטה או בפקולטות אחרות).  

בנוסף לחוויה, לאתגר ולהעשרה האינטלקטואליים, המבססים את לימודי האמנויות על בסיס תרבותי רחב תוך שילובם עם תחומים רבים נוספים, פותחות יחידות הפקולטה אופקי תעסוקה מגוונים. בוגרי היחידות השונות בפקולטה מהווים את מיטב החוקרים, האמנים, היוצרים, המבצעים, המבקרים והמנהלים של מוסדות האמנות והתרבות בישראל וחלקם אף מצליחים ברחבי העולם. הלימודים בפקולטה מכשירים אנשי מקצוע מעולים ומובילים את הבוגרים לשימוש מושכל בניסיון עשיר, דמיון ותעוזה בתחומים קרובים ורחוקים לאלו של הפקולטה, בכל דבר שיעסקו בו בעתיד.

הפקולטה לאמנויות מקיימת בנוסף להוראה, גם כנסים מדעיים, ימי עיון, פסטיבלי סרטים, הצגות תיאטרון, תערוכות וקונצרטים, ההופכים את הפקולטה למרכז אקדמי ותרבותי דינאמי, הממנף את ההישגים של הפקולטה לנראות לאומית ובינלאומית בולטת ביותר.

הפקולטה מתחדשת ומתעדכנת מידי שנה ומפתחת תכניות למצטיינים ותחומי לימוד חדשים העוקבים אחר הנעשה ומשתנה בעולם בתחומי האמנויות.

בכל תחומיה ניצבת הפקולטה לאמנויות של אוניברסיטת תל-אביב, בשורה אחת עם מיטב האוניברסיטאות ובתי הספר לאמנויות ברחבי העולם.

אני מזמין אתכם/ן לחוויית לימודים מרגשת, מעניינת וייחודית המשלבת מחקר ועשייה אמנותית.

 

פרופ' צביקה סרפר
דקאן הפקולטה לאמנויות

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive