מסלול שחקן יוצר-חוקר

מסלול שחקן-יוצר-חוקר לתואר שני יישומי MFA)) הוא מסלול ייחודי בחוג לאמנות התיאטרון המציע התנסות מקצועית ביצירה בימתית מקורית. הלימודים מכוונים לפיתוח מחקרי וביצוע ניסיוני, אישי או משותף, של הצגות תיאטרון ופרפורמנס. 

מסלול שחקן-יוצר-חוקר לתואר שני יישומי MFA))

לעומת הצגה המבוססת על מחזה נתון ועל הפרדה בין בימוי, משחק ועיצוב, היוצרות והיוצרים במסלול הם יזמים ויוצרים בעלי אחריות כוללת, שעושים שימוש בחומרים ואופני ביטוי מגוונים. לשם כך ניתן להסתמך על נרטיבים אוטוביוגרפיים וחברתיים, לעבד חומרים תיעודיים, מחקריים וספרותיים, לכתוב ולגבש תפיסה דרמטורגית, לפתח חשיבה מרחבית, חזותית ובינתחומית ולשחק ולפעול בעבודות. תהליכי היצירה מזמינים חקר וגישה ביקורתית, ניסוי, גילוי וחידוש של השפה האמנותית.

מסלול הלימודים (בהיקף 46 ש"ס) כולל סמינרים ושיעורים מעשיים ייעודיים של טובי המרצים בחוג. המסלול מסתיים בהעלאת פרויקט גמר ובעקבותיו בחינת גמר, בליווי עיוני ומעשי. רבות מעבודות המסלול הועלו ומועלות בהצלחה בתיאטראות ובפסטיבלים וזכו בפרסים ובהכרה. הלימודים מיועדים לבעלות ובעלי תואר ראשון בתיאטרון או בתחום אחר, שילמדו בתואר השני ישירות או לאחר לימודי השלמה מותאמים.

 

לצורך תיאום פגישת היכרות ורישום ניתן לפנות לראש המסלול, ד"ר דפנה בן-שאול

דוא"ל: bensha@post.tau.ac.il


או לגב' הילה פאלק, מזכירת החוג

דוא"ל: theatreadmin@tauex.tau.ac.il | טלפון: 03-6408612

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>