הקרנה מיוחדת של הסרט "קצפת ודובדבנים"

23 בינואר 2020, 14:15 
אולם פאסטליכט 115, בניין מכסיקו 
ללא תשלום
הקרנה מיוחדת של הסרט "קצפת ודובדבנים"

ביום חמישי הקרוב, 23.1.2020  ב14:15, תתקיים הקרנה מיוחדת של הסרט "קצפת ודובדבנים" (92 דקות, זוכה פרס התסריט הטוב ביותר, פסטיבל הקולנוע ירושלים 2019) בנוכחות הבמאי גור בנטביץ' (הכוכב הכחול, משהו טוטאלי, לרדת מהעץ). 

לאחר ההקרנה תתקיים שיחה בין הבמאי גור בנטביץ' והבמאי והמרצה דני לרנר.

"קצפת ודובדבנים" של הבוגר גור בנטביץ' היא קומדיה אקזיסטנציאליסטית על במאי סרטים חסר מנוח שכל הפחדים שלו מכישלון, מוות וחוסר שליטה מתנקזים לליל יציאת סרטו החדש לאקרנים, לילה היסטרי ובלתי נשכח - לפחות בשבילו ובשביל חבורת הליצים סביבו. בערב בכורת סרטו החדש, מרגיש צורי שוסטאק שהכישלון כבר ידוע מראש ויוצא לנסות להציל את יצירתו לפני שתעלם בתהומות הנשייה, להערים על המוות ולגרד קצת משמעות בדרך לשם.

הסרט זכה בפרס התסריט בפסטיבל ירושלים 2019 והיה מועמד ל-11 פרסי אופיר ואף זיכה את שני הבוגרים שלנו, הבמאי דובר קוסאשוילי והבמאית הדס בן ארויה (בתצוגת משחק מסחררת) בפרס אופיר לשחקן ושחקנית המשנה הטובים ביותר. סרטו החדש של גור בנטביץ' הוא מסע סהרורי, מצחיק ומצולם מרהיב של במאי על סף התמודדות עצבים.

יום חמישי, 23.1.20 , בשעה 14:15, אולם פאסטליכט, בניין מקסיקו, אוניברסיטת תל אביב. הכניסה חופשית!

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive