תיאטרון האוניברסיטה

מתוך ההצגה "שלוש אחיות" מאת אנטון צ'כוב
"שלוש אחיות" מאת אנטון צ'כוב, בבימוי אילאיל לב כנען, תשפ"ב | צילום: תמי שחם

תיאטרון האוניברסיטה הוקם ופועל במסגרת החוג על מנת לספק מרחב התנסות עבור הסטודנטים ולהוות פלטפורמה ראשונה עבורם לעבודה בתחום. המשימה החשובה ביותר שלנו היא גידול וטיפוח יוצרי התיאטרון של המחר: שחקנים, במאים, מעצבים, דרמטורגים, יוצרי פרפורמנס, כותבים וחוקרים. 


בכל שנה התיאטרון מפיק ומעלה רפרטואר הפקות מגוון פרי יצירתם של סטודנטים למשחק, בימוי ועיצוב, אותם הוא חונך ומלווה באמצעות צוות מוביל מנוסה ומיומן. הצגות תיאטרון האוניברסיטה הן פרי יצירתם המשותפת של תלמידי החוג לאמנות התיאטרון ותלמידי התכנית לעיצוב במה, קולנוע וטלוויזיה. 


כחלק מההכשרה האקדמית בתחום ועל-פי מסלולי הלימודים וההתמחות שלהם הסטודנטים משחקים, מביימים, מעצבים (תפאורה, תלבושות, תאורה), מפיקים, מייצרים ומפעילים את ההצגות בליווי חונכות מקצועית של הסגל האקדמי של החוג. 


במסגרת ההצגות המועלות בתיאטרון: הפקות תכנית מצטיינים במשחק בבימויים של במאים מן החוץ, הפקות גמר של סטודנטים לבימוי בתואר השני במסלול בימוי ובעיצוב תלמידי התכנית למצטיינים בעיצוב במה, קולנוע וטלוויזיה, פסטיבל "טריבונה" ובו עולות בכל שנה הפקות הגמר של סטודנטים במסלול "שחקן-יוצר-חוקר" לתואר שני, קריאות מבוימות ועוד.


הצגות תיאטרון האוניברסיטה פתוחות לקהל הרחב.

להצטרפות לרשימת הדיוור האלקטרונית לחצו כאן 

מידע נוסף על הצגות, פרויקטים כיתתיים, שיעורים פתוחים, כנסים ואירועים המתקיימים בחוג ניתן למצוא בדף הפייסבוק שלנו.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>