מסלול למדיה דיגיטלית

מסלול חדש למדיה דיגיטלית, מסלול ייחודי - תואר ראשון (.B.A) ותואר שני (M.F.A.) בארבע שנים.

מטרת התכנית

התכנית המוצעת מקנה את הרקע העיוני והמעשי המשותף לכל מגמות הלימוד בחוג לקולנוע ולטלוויזיה, אך מתמקדת בלימוד ומחקר בשני תחומים מרכזיים: יצירה של אפקטים ויזואליים דיגיטליים לקולנוע ולטלוויזיה (VFX), ויצירה בטכנולוגיות אינטראקטיביות כגון מחשבים, אינטרנט, סלולר, מכשירים ניידים, סביבות מציאות מדומה (Virtual Reality) ומציאות רבודה (Augmented Reality).

העיסוק בשני תחומים אלו נמצא בחזית המחקר של המדיה והם מהווים מזה זמן, חלק מהותי ובלתי נפרד מהפרקטיקה של הפקות מקצועיות. למרות העיסוק המחקרי והפרקטיקה המקצועית הנרחבת, אין כיום מוסד אקדמי בארץ, המאפשר רכישת ידע, ניסיון ויכולת יצירה בתחומים אלו מהפרספקטיבה המובהקת של סיפורת קולנועית וטלוויזיונית.

המגמה תפתח את הלימוד של תחום זה, לא רק ככלי טכני, אלא בעיקר בהקשר של מחקר ויצירה בדגש על האסתטיקה האודיו-ויזואלית והנרטיבית הייחודית שמתהווה בתחום.


תנאי הקבלה

סטודנטים המעוניינים להתקבל לתכנית הלימודים יגישו:

  • קורות חיים
  • פירוט תמציתי של עד עמוד אחד, הכולל את הרקע של המועמד וכיצד המסלול יקדם את המועמד/ת בהשגת מטרתו/ה.
  • עבודה/ות יצירתית/ות (כגון עיבוד דיגיטלי של צילומי סטילס/סרטון קצר, דף קומיקס/תסריט/סיפור קצר/ציור). תלמיד ללא תיק עבודות יגיש מטלה מהתחום.


פרטי התקשרות:

טל: 03-6405288

לינק לטופס רישום מקוון לקבלת עידכונים:

http://goo.gl/forms/IDDe463txs

 

משך הלימודים

התכנית מציעה מסלול אינטנסיבי של ארבע שנים לתואר שני (M.F.A.) בקולנוע וטלוויזיה במסלול מדיה דיגיטלית, ומיועדת לתלמידים המעוניינים להשתלב ביצירה ומחקר בתחום כבר בשלב מוקדם של הלימודים. סטודנטים שלא עמדו בדרישות המסלול או אינם מעוניינים להמשיך בלימודי התואר השני בנושא זה, יוכלו לעבור לאחד ממסלולי הלימוד האחרים בבית הספר לאחר תאום השלמות עם יועץ החוג.
 

סטודנטים לתואר ראשון במסלול החד חוגי במגמת המדיה הדיגיטלית, שאינם מעוניינים להמשיך ללימודי תואר שני (M.F.A.), יוכלו להשלים את לימודיהם במסלול המדיה הדיגיטלית, ויהיו זכאים לקבל תואר ראשון (B.A.) בקולנוע וטלוויזיה.  

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive