חדרי עריכה

ביה"ס לקולנוע וטלוויזיה מציע לתלמידיו קשת רחבה של כלים המאפשרים יצירה של סרטים ופרקי פיילוט לסדרות טלוויזיה, בהם גם חדרי עריכה עם מערכות Avid עדכניות, המאפשרות לערוך סרטים 24 שעות ביממה.

נהלי הזמנה ושריון של חדרי עריכה

 

דוא"ל להזמנת חדרי עריכה: tau.editing.rooms@gmail.com

 

ניתן להזמין משמרות בחדרי העריכה ובאולפנים רק דרך האימייל הזה. נוכל לענות לאימיים בשעות העבודה בלבד- לצערנו, לא יתאפשר לנו לענות לאימייל הנשלח ב-2 בלילה, בבקשה לשריון חדר עריכה ב-8 בבוקר שלמחרת. לחילופין, גם לאימיילים הנשלחים בשבת אשר מבקשים לשריין חדר עריכה ביום ראשון. 

 

ישנם 3 חדרי עריכה זמינים לסטודנטים (חדר 13, 14ב ו-15), חדר תרגול לסטודנטים (12) וחדר דגימות (17).  תלמידי שנה א' אינם מורשים לעבוד בחדרי העריכה, מלבד חדר 12. עם זאת, מקרים פרטניים ישקלו על ידי ראש החוג. 

 

בהזמנת חדר עריכה יש לציין באימייל את היום והשעות המדוייקות- לא להשתמש במונחים כמו "משמרת", "יום שלם", "כמה שעות" וכו'- אחרת לא נוכל לשמור חדר. עליכם לציין שעות מדויקות ותאריכים מדויקים. 

 

יש לציין בגוף האימייל את שמכם המלא, מספר זהות, ומספר טלפון. אם יש עדיפות לחדר, אפשר לכתוב לנו אותה. 

 

את המפתח לחדר העריכה לוקחים מכספת המפתחות שממוקמת מחוץ לדלתות של האולפן הקטן, והקוד שלה משתנה על בסיס יומי. לכן, כשמבקשים חדר עריכה שבוע מראש, יש להתעדכן יום יומיים קודם לכן בקוד המתחלף. 

 

להקשת הקוד יש ללחוץ על 4 הספרות, ולאחר מכן על הכפתור בצורת המפתח. ישמעו מספר צפצופים אופטימיים שיבשרו כי הכספת פתוחה. יש לנעול אותה לאחר מכן ולא להשאירה פתוחה, כמובן. 

 

הקוד מוחלף בערב בכל יום, או בבוקר בכל יום- אז לעיתים יהיו אנשים שיקבלו קוד ובערב של אותו יום הוא יוחלף. אתם מתבקשים לשים לב לעניין הזה ולבקש את הקוד שלמחרת. 

 

שימו לב: הקשת קוד שגוי 3 פעמים ברציפות תנעל את הכספת לכמה דקות. 

 

מי שאבדו כל תקוותיו והוא אינו מצליח להקיש את הקוד (שכח אותו, הלך לאיבוד וכדומה)- מתבקש להחזיר את המפתח מיד לאחר העבודה לתא מספר 12 מחוץ למזכירות, וליידע אותנו (אותנו, כלומר טכנאי חדרי העריכה- לא גשרי, לא דוד, לא טאוזינגר, אותנו). 

 

אסור לאכול ולעשן בחדרי עריכה, וחובה לשמור על סדר ונקיון. חומרים שהושארו על המחשב ימחקו- אין רחמנות בעניין הזה. 

 

הארדיסקים: בבקשה לא להביא הארדיסקים של מחשבי מק. אין לנו מק, ולא נוכל לעזור לכם להשתמש בהם. הביאו רק הארדיסקים של PC

 

חומרים של מצלמות חדשות שמצלמות AVCHD (קבצים עם סיומות של MTS) בדרך כלל לא נכנסים למערכות פה. אלו קבצים שהאוויד מתקשה לעכל, ולכן מומלץ להמיר מראש את הקבצים האלה לקידוד אחר. אתם מוזמנים להתייעץ איתנו בטרם תעשו זאת.

 

 

הוראות לחדרי עריכה:

  • יש להחזיר את המפתח מיידית בגמר השימוש.
  • אין לקחת מפתח הביתה, גם אם המשמרת הבאה שלכם למחרת היום.
  • את המפתח יש להחזיר לכספת ליד דלתות האולפן הקטן.
  • אם הכספת לא פועלת אפשר להחזיר את המפתח לתא של דוד ליד המזכירות (תא 12). 
  • הקוד לכספת משתנה כל יום ויש להתעדכן בסמוך למועד המשמרת.

 

enlightened חשוב לזכור: עורכים המשאירים חומרים על המחשב עושים זאת באחריותם בלבד. המחשב מנוקה אחת לשבוע אלא אם כן סוכם אחרת. 

 

לשאלות או בעיות, טלפון במשרד: 6406562


עריכה מופלאה שתהיה,
לירן ועמרי

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>