תפריט עליון
תפריט ראשי
תוכן ראשי
ידיעון תשע"ט
הפקולטה לאמנויות
ע"ש יולנדה ודוד כץ
אוניברסיטת תל אביב
צור קשר
בית
ידיעון
אלפון
שער לסטודנטים
שער לסגל האקדמי
שער לסגל מנהלי
TAU
English
mytau
Welcome2TAU
חיפוש
חיפוש באתר זה
חיפוש בכל האוניברסיטה
מידע כללי
מידע כללי
לוח שנת הלימודים
מצטייני רקטור
מצטייני דקאן
ידיעונים קודמים
יחידות לימוד
ביאור ראשי תיבות
תארים ותעודות
אופני הוראה
ביטוח לתלמידים במסלולים המעשיים
לזכר הנופלים
נוהל סיוע לסטודנטיות בהריון ואחרי לידה
מוסדות וועדות הפקולטה
ראשי חוגים ויחידות
יועצי בי"ס וחוגים
סגל הוראה
ועדות
מועצת פקולטה
תקנונים
תקנונים אוניברסיטאים
תקנון אוניברסיטאי
תקנון משמעת
תקנוני התואר השלישי
לימודים לקראת התואר "דוקטור לפילוסופיה"
המסלול הרגיל
המסלול הישיר
מועמד לתלמיד מחקר
הגשת הצעת המחקר ובדיקתה
עבודת המחקר
נספחים - טפסים
תקנון אוניברסיטאי תלמידי מחקר
תקנון הפקולטה
תקנון הפקולטה
תקנון הפקולטה
משך הלימודים תואר ראשון ושני
נוהל נוכחות בשיעורים
חובות אוניברסיטאות ושפות זרות
"כלים שלובים"
חובת קורס אקדמי בשפה האנגלית
חובת קורס "משלב עשייה חברתית"
ציונים
בחינות
סדרי בחינות
סריקת מחברות בחינה
בחינות בית
עבודות סיום קורס
עבודות פרוסמינריוניות ועבודות סמינריוניות
קריטריונים להצטיינות דקאן – תואר ראשון
למידה בהתאמה אישית למצטיינים
פניות תלמידים - בקשות מיוחדות
קורס אישי
הכרה בלימודים אקדמיים קודמים
התיישנות לימודים
הפסקת לימודים וחידוש לימודים
חילופי סטודנטים עם אוניברסיטאות בחו"ל
האוניברסיטה הבינלאומית של ונציה
לימודי השלמה תואר שני
לימודי "צבירה" לתואר שני "במעמד מיוחד"
קורסי ליבה כלל פקולטטיים
מסלול עם עבודת גמר
מסלול ללא עבודת גמר
תואר שני - קורסים מתואר ראשון
מדריך לכתיבת עבודה אקדמית
זכאות לתואר
הענקת תואר ב'הצטיינות' וב'הצטיינות יתרה'
תכניות לימודים תואר I
בית הספר למוזיקה
לימודים לקראת תואר B.A., B.Mus
המגמה ללימודי מוזיקולוגיה
מסלול חד-חוגי לתואר B.A במוזיקולוגיה
מסלול דו-חוגי לקראת תואר B.A במוזיקולוגיה
המסלול לכלי תזמורת
המסלול לפסנתר/עוגב/צ'מבלו
המסלול לזמרה ואנסמבל האופרה
המגמה לקומפוזיציה וניצוח
המסלול לקומפוזיציה
קורסי חובה
מלגות
בית הספר לאדריכלות
לימודים לקראת בוגר באדריכלות B.Arch
דרישות הלימודים
דרישות קדם לקורסים בתחום ההנדסה
מערכת שעות לפי מנות
תכנית הלימודים
לימודי בחירה
קורסי חובה
קורסי בחירה מרוח/חברה
ביה"ס לקולנוע וטלוויזיה
לימודי התואר הראשון
מסלול חד חוגי - עיוני
מסלול חד חוגי - הפקה
מסלול חד חוגי - תסריטאות
מסלול דו חוגי
מסלול מצטיינים לתואר ראשון
מסלול מצטיינים לתואר ראשון ולתואר שני
מסלול מדיה דיגיטלית
מערכת שעות לפי מנות
קורסים
החוג לאמנות התיאטרון
לימודי התואר הראשון
מסלול חד חוגי
מסלול דו חוגי
התכנית החד חוגית למצטיינים במשחק
קורסים
החוג לתולדות האמנות
לימודי התואר הראשון
מסלול חד חוגי
מסלול דו חוגי
מסלול מקצועות האמנות
מסלול ישיר לתואר שני למצטיינים
המסלול להוראת תולדות האמנות
קורסים
התכנית הרב תחומית באמנויות
לימודי התואר הראשון
מסלול חד חוגי
מסלול דו חוגי
התכנית המשולבת למצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות
קורסים
תכנית למצטיינים בעיצוב במה, קולנוע וטלויזיה - תואר ראשון ותואר שני
לימודי התואר הראשון
לימודי התואר השני
תכנית הלימודים - תואר ראשון
תכנית הלימודים - תואר שני
קורסי תואר ראשון
קורסי תואר שני
תכניות לימודים תואר II
בית הספר למוזיקה
לימודי התואר השני
המגמות המעשיות
המגמה למוזיקולוגיה
מוזיקולוגיה וקומפוזיציה
הוראת הנגינה בכלי קשת
הוראת הנגינה בכלי נשיפה
לימודים לקראת "תעודת אמן"
לימודי תעודת הוראה
לימודי התואר השלישי
קורסי חובה במוזיקולוגיה
קורסי בחירה
מלגות
החוג לתולדות האמנות
לימודי התואר השני
תכניות הלימודים
המסלול המחקרי עם עבודת גמר M.A
המסלול העיוני עם בחינת גמר M.A
מסלול ישיר לתואר שני למצטיינים
הנחיות להגשת הצעה לעבודת גמר לתואר שני
המסלול להוראת תולדות האמנות
קורסים
ביה"ס לקולנוע וטלוויזיה
תואר שני מחקרי M.A.
מסלול מחקרי עם עבודת גמר M.A.
מסלול עיוני ללא עבודת גמר M.A.
מסלול מצטיינים לתואר ראשון ולתואר שני מחקרי M.A.
שנת הכשרה לקראת תואר שני מעשי
לימודי התואר השני המעשי M.F.A
לימודי השלמה לתואר שני מעשי M.F.A
התמחות בימוי/הפקה
התמחות בתסריטאות
רשימת קורסים
החוג לאמנות התיאטרון
לימודי התואר השני
המסלול המחקרי עם עבודת גמר M.A
המסלול העיוני עם בחינת גמר M.A
המסלול היישומי MFA עם פרוייקט גמר
התכנית למצטיינים במשחק
קורסים
בית הספר לאדריכלות
לימודי התואר השני M.A
המסלול המחקרי עם עבודת גמר M.A
המסלול העיוני עם בחינת גמר M.A
תכנית מצטיינים לתואר שני באדריכלות
קורסים
התכנית הבינתחומית באמנויות
לימודי התואר השני
המסלול המחקרי עם עבודת גמר M.A
המסלול העיוני עם בחינת גמר M.A
קורסים
מסלול הבעה ויצירה באמנויות
קורסי הבעה ויצירה באמנוית
אוצרות ומוזיאולוגיה - לימודי תעודה
לימודי תעודה
רשימת הקורסים
תכנית למצטיינים בעיצוב במה, קולנוע וטלויזיה - תואר ראשון ותואר שני
לימודי התואר הראשון
לימודי התואר השני
תכנית הלימודים - תואר ראשון
תכנית הלימודים - תואר שני
קורסי תואר ראשון
קורסי תואר שני
קורסים
רישום לקורסים
שיטות רישום
הנחיות לרישום בשיטת המכרז
סרטון הסבר לבידינג
לו"ז לרישום בשיטת המכרז
שיעורי בחירה
מידע לסטודנט
קורסי בחירה פקולטטיים
חיפוש קורסים
חיפוש קורסים
תכנון מערכת שעות
בחינות
לוח בחינות תשע"ט
ביה"ס לאדריכלות
ביה"ס למוזיקה
ביה"ס לקולנוע ולטלוויזיה
אמנות התיאטרון
תולדות האמנות
התכנית הרב תחומית
התכנית הבינתחומית
הינך נמצא כאן
ידיעון תשע"ט
>
ידיעון תשע"ט
> החוג לאמנות התיאטרון - תשע"ט שנה ג' - מסלול מצטיינים
החוג לאמנות התיאטרון - תשע"ט שנה ג' - מסלול מצטיינים
ייתכנו שינויים. יש להתעדכן באתר באופן שוטף
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים יש להתעדכן באתר באופן שוטף.
תשע"ט
-
סמסטר א
שיעורים מעשיים
סמ.
מס' קורס
שם קורס
מרצים
אופן הוראה
יום
משעה
עד שעה
חדר
בניין
ש"ס
א'
0811102001
חקר התנועה-לשחקנים
מר הולנדר נועם
עבודה מעשית
ד
09:00
12:00
א207
מכסיקו
3
א'
0811102101
דיבור לשחקנים
גב' רייזמן שושנה
עבודה מעשית
ב
16:00
18:00
317
ביה"ס להנדסאים
2
א'
0811152601
הכנה לעבודה עם במאים
פרופ' הניג אופירה
עבודה מעשית
ד
12:00
14:00
121
מכסיקו
2
א'
0811101901
טכניקות משחק יפניות ויישומן
פרופ' סרפר צביקה
עבודה מעשית
א
11:00
14:00
א207
מכסיקו
3
א'
0811178301
תהליכי עבודה במאי שחקן
מר תבורי דורון
עבודה מעשית
ב
10:00
13:00
315
ביה"ס להנדסאים
3
א'
0811178801
משחק לשחקנים ג'
מר תבורי דורון
עבודה מעשית
ב
13:00
14:00
315
ביה"ס להנדסאים
1
סמינרים
סמ.
מס' קורס
שם קורס
מרצים
אופן הוראה
יום
משעה
עד שעה
חדר
בניין
ש"ס
א'
0811080801
מיתוס, חלל, גוף: טרגדיה קלאסית ודרמה מקראית.
ד"ר ליפשיץ יאיר
סמינר
ד
14:00
18:00
201
דן-דוד
4
•*סמינר לכתת משחק-כתיבת סמינר שנה ג'
א'
0811124301
משחקן לפרפורמר, מדמות לעצמי
ד"ר הררי דרור
סמינר
א
14:00
18:00
409
רקנאטי
4
ב'
0811615601
"ביצועי הריטואל היהודי:טקסט,טקס, ותיאטרון"
ד"ר ליפשיץ יאיר
סמינר
ה
14:00
16:00
01
קיקואין
4
סמסטר ב
שיעורים מעשיים
סמ.
מס' קורס
שם קורס
מרצים
אופן הוראה
יום
משעה
עד שעה
חדר
בניין
ש"ס
ב'
0811021301
משחק ג
גב' קרמסקי יעל
עבודה מעשית
ב
09:00
12:00
ב206
מכסיקו
3
ב'
0811024201
דיבור אמנותי לשחקנים
גב' רייזמן שושנה
עבודה מעשית
ב
14:00
16:00
א207
מכסיקו
4
ב'
0811021701
תהליכי עבודה ויצירה בבימוי-סמסטר ב'
עבודה מעשית
ד
15:00
17:00
0
ב'
0811615401
חזרות
עבודה מעשית
ד
17:00
19:00
0
•*התלמידים מחוייבים בשעתיים חזרות
ב'
0811177301
מטקסט לפעולה- פרשנות מוסיקלית לטקסט דרמטי
מר קפטן משה
עבודה מעשית
ג
14:00
17:00
א207
מכסיקו
3
ב'
0811102301
משחק בקולנוע
גב' אזולאי אורית
עבודה מעשית
ד
12:00
15:00
121
מכסיקו
3
ב'
0851256401
משחק 2
גב' בת אדם מיכל
סדנה
ב
16:00
19:00
ב122
מכסיקו
3
ב'
0851256403
משחק 2
מר קוסושווילי דובר
סדנה
ג
10:00
13:00
א122
מכסיקו
3
ב'
0851256402
משחק 2
גב' שלום עזר טלי
סדנה
ה
12:00
15:00
ב122
מכסיקו
3
ב'
0811026001
הפקת במאי חיצוני-דפנה זילברג
גב' דפנה זילברג
עבודה מעשית
סמינרים
סמ.
מס' קורס
שם קורס
מרצים
אופן הוראה
יום
משעה
עד שעה
חדר
בניין
ש"ס
ב'
0811481001
מחקר היסטורי והיסטוריוגרפיה של תיאטרון ישראלי
ד"ר להבי שרון
סמינר
א
14:00
18:00
120
מכסיקו
4
ב'
0811455001
הדרך הביתה: אתרים ביתיים בתיאטרון ובמופע
ד"ר בן - שאול דפנה
סמינר
א
10:00
14:00
200
מכסיקו
4
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות,
נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>