בחינות כניסה ללימודי התואר השני ותעודת אמן - כלי נשיפה מעץ

הערה: מועמדים בוגרי ביה"ס הנרשמים לתואר שני לאחר הפסקה של שנה או יותר ממועד סיום לימודיהם לתואר הראשון, חייבים בבחינת כניסה, אלא אם יוחלט אחרת.

בחינות כניסה ללימודי התואר השני ותעודת אמן - כלי נשיפה מעץ
  • תשע"ט
  • תשע"ח
 

כלי נשיפה מעץ - חליל

 

יש להכין תכנית הכוללת 5 יצירות:

אחת מכל קבוצה מקבוצות א', ב', ג' ושתי  יצירות מקבוצה ד'.

 

קבוצה א':


1.       י.ס. באך - פרטיטה בלה מינור לחליל סולו
2.       י.ס. באך - סונטה במי מינור

3.       י.ס. באך - סונטה במי מג'ור
4.       ק.פ.ע. באך - סונטה לחליל סולו בלה מינור

 

קבוצה ב':


1.       מוצרט - קונצ'רטו בסול מג'ור
2.       מוצרט - קונצ'רטו ברה מג'ור
3.       מוצרט רביעייה ברה מז'ור
4.       מוצרט רביעייה בדו מז'ור

 

קבוצה ג':


1.       איסנג יון - אטיוד מס' 5
2.       ז'וליבה - לפחות 3 מתוך  Incantations  5
3.       בריו - סקוונצה
4.       דביסי - סירינקס
5.       פטראסי - Souffle
6.       הינדמית - 8 קטעים
7.       Halfter - Debla
8.       יחזקאל בראון - בונטה לחליל סולו
9.       יהויכין סטוצ'בסקי - 5 קטעים
10.   יואב תלמי - 3 מונולוגים
11.   אברהם אמזלג - טקסים מס' 1 או מס' 2
12.   נועם שריף - אינבנציה
13.   שולמית רן - East Wind
14.   Ferneyhough - Cassandra’s Dreamsong
15.   Bozza - Image

 

קבוצה ד':


1.       איבר - קונצ'רטו
2.       ז'וליבה - שירת לינוס
3.       נילסן - קונצ'רטו
4.       רינקה - קונצ'רטו
5.       רודריגו - קונצ'רטו
6.       ז'וליבה - קונצ'רטו לחליל ומיתרים
7.       מרטין - בלדה
8.       פורה - פנטזיה אופ. 79
9.       בהם - גרנד פולונז אופ. 16
10.     אנסקו - קנטבילה ופרסטו
11.     קארג אלרט - סונטה סולו
12.     פרוקופייב - סונטה
13.     שוברט - נושא ווריאציות אופ. 160
14.     פולנק - סונטה
15.     דיטייה - סונטינה
16.     גובר - נוקטורן ואלגרו סקרצנדו
17.     ליברמן - סונטה

 

הערה: על כל מועמד להביא עימו פסנתרן מלווה ואת רשימת היצירות בחמישה עותקים

 

 

כלי נשיפה מעץ - אבוב

 

יש להכין תכנית הכוללת 5 יצירות:

אחת מכל קבוצה מקבוצות א', ב', ג' ושתי  יצירות מקבוצה ד'.

 

קבוצה א':

 

1.       י.ס. באך - סונטה בסול מינור
2.       י.ס. באך - קונצ'רטו בפה מז'ור
3.       י.ס. באך - קונצ'רטו לאבוב וכנור
4.       הנדל - סונטה בסול מינור
5.       ויואלדי - סונטה בדו מינור
6.       ויואלדי - קונצ'רטו בדו מז'ור, סול מז'ור או רה מינור
7.       טלמן - קונצ'רטו ברה מינור
8.       מרצ'לו - קונצ'רטו בדו מינור
9.       לקלר - קונצ'רטו בדו מז'ור

 

קבוצה ב':


1.     מוצרט - קונצ'רטו ק. 314
2.     מוצרט - רביעייה ק. 370
3.     רייכה - חמישייה לאבוב ומיתרים
4.     היידן - קונצ'רטו ברה מז'ור
5.     שטאמיץ - קונצ'רטו בסי במול מז'ור
6.     קרומר - קונצ'רטו מס' 2 בפה מז'ור

 

קבוצה ג':


1.       פראנסה - The Flower Clock
2.       בריטן - מטמורפוזות
3.       גונתר שולר - סונטה
4.       ר. באקסה - סונטה
5.       דוראטי - 5 קטעים
6.       רפאל - סונטינה לאבוב ונבל
7.       Meyer - 3 מיניאטורות
8.       רייצנשטיין - 3 קטעים קונצרטיים
9.       הומל - אדג'יו ווריאציות

 

קבוצה ד':


1.       שומן - רומנסות
2.       שומן - אדג'יו ואלגרו
3.       פסקולי/מאיירבר - פנטסיה על נושאים מתוך "ההוגנוטים"
4.       סן סנס - סונטה
5.       הינדמית - סונטה
6.       ר. שטראוס - קונצ'רטו
7.       ווהן וויליאמס - קונצ'רטו
8.       צויליך - קונצ'רטו
9.       נמירוף - קונצ'רטו
10.   פולנק - סונטה
11.   קאליבודה - קטע קונצרטי

 

הערה: על כל מועמד להביא עימו פסנתרן מלווה ואת רשימת היצירות בחמישה עותקים

 

 

כלי נשיפה מעץ - קלרינט

 

יש להכין תכנית הכוללת 5 יצירות:
 

אחת מכל קבוצה מקבוצות א', ב', ג' ושתי  יצירות מקבוצה ד'.

 

 

קבוצה א':
 

קונצ'רטו מאת מוצרט ק. 622

 

 

קבוצה ב':
 

סונטה מאת י. ברהמס או  מ. רגר

 

 

קבוצה ג':


1.       וובר - קונצ'רטו מס' 1 או 2
2.       שפוהר - קונצ'רטו מס' 1 או 3
3.       רוסיני - נושא ווריאציות
4.       קרוזל - מבוא, נושא וריאציות על שיר שבדי
5.       באסי - פנטזיה "ריגולטו"
6.       לוברליו - פנטזיה "לה טרביאטה"
7.       קאליבודה - קטע סלוני
8.       ווטרסון - קטע קונצרטי
9.       קאסטלנואובו-טדסקו - סונטה

 

 

קבוצה ד':


1.    סטראוינסקי - 3 קטעים
2.    סוטרמייסטר - קפריצ'יו
3.    ז'וליבה -  Asceses
4.    William O. Smith - חמישה קטעים
5.    דניסוב - סונטה
6.    בולז - Domaines
7.    ארתור בנג'מין - קברו של ראוול
8.    פראנסה - נושא ווריאציות
9.    קופלנד - קונצ'רטו
10.    נילסן - קונצ'רטו
11.    טומאזי - קונצ'רטו
12.    דביסי - רפסודיה
13.    פולנק - סונטה
14.    יצירה ישראלית לפי בחירה

 

הערה: על כל מועמד להביא עימו פסנתרן מלווה ואת רשימת היצירות בחמישה עותקים

 

 

כלי נשיפה מעץ - בסון

 

יש להכין תכנית הכוללת 5 יצירות:

אחת מכל קבוצה מקבוצות א', ב', ג' ושתי יצירות מקבוצה ד'.

 

קבוצה א':
קונצ'רטו או סונטה מתקופת הבארוק (מקור או עיבוד)

 

 

קבוצה ב':


1.     י.כ. באך – קונצ'רטו
2.     מוצרט קונצ'רטו בסי במול מז'ור
3.     מוצרט – רביעייה לאבוב (עיבוד רכטמן)

 

 

קבוצה ג':


1.    וובר - פנטזיה הונגרית
2.    דויד - קונצ'רטינו אופ. 12
3.    הומל - קונצ'רטו בפה מז'ור
4.    סן-סנס - סונטה
5.    וובר - קונצ'רטו בפה מז'ור
6.    שומאן - פנטזי שטוק אופוס 73
7.    אוטמר שק - סונטה אופוס 41

 

 

קבוצה ד':


1.      סטוצ'בסקי - שלשה קטעים
2.      אוסבורן - רפסודיה
3.      מירושניקוב - סקרצו
4.      טאנסמן - סויטה
5.      צ. אבני - קונצ'רטו
6.      בודזה - רצ'יטטיב וסיציליאנה
7.      א. דיטייה - סאראבנד וקורטז'
8.      מ. ארנולד - פנטזיה
9.      פראנסה - דיוורטיסמנט
10.    חרל"פ - קונצ'רטו
11.    אותמר נוסיו - ווריאציות על נושא של פרגולזי
12.    רוג'ר בוטרי - אינטרפרנס
13.    מרסל ביטש - קונצ'רטינו

 

הערה: על כל מועמד להביא עימו פסנתרן מלווה ואת רשימת היצירות בחמישה עותקים

 
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive