פתח דבר

הפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ, מתכבדת להציג בפני שוחרי תרבות ואמנות מגוון של קורסים וסדרות, שיעניקו העשרה והשראה גם יחד

סרטון תכנית העשרה והשראה באמנויות

התכנית העשרה והשראה באמנויות קיימת למעלה מ 20- שנה, בפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ, אוניברסיטת תל אביב. זוהי הדרך הנפלאה ביותר להעשיר את עולמך מתוך ערב רב של קורסים בתחומי האמנויות השונים – תולדות האמנות, אמנות התיאטרון, אדריכלות, קולנוע וטלוויזיה מוזיקה ורב תחומיות באמנויות.

התכנית מאפשרת להשתלב כשומעים חופשיים בקורסים המיועדים לסטודנטים מן המניין, בסדרות חוגיות ובסדרות דקאן ( שלישי אקדמי באמנויות), ללא בחינות קבלה והגשת עבודות. בחירת הקורסים והסדרות היא חופשית בהתאם לרצונכם ולתחומי העניין שלכם.

שלישי אקדמי באמנויות הינה סדרת הרצאות דקאן ייחודית המארחת מידי סמסטר את  טובי המרצים בפקולטה לאמנויות.  הסדרה בנויה מ- 12 מפגשים, המתקיימים  מידי יום ג',  בין השעות 18:15 - 19:45, באולם פאסטליכט ופתוחה לאנשי סגל, לסטודנטים ולקהל הרחב.

השנה, נארח בסמסטר א' את ד"ר נעמי מאירי דן, בסדרה חדשה השוזרת בין היסטוריה לאקטואליה ומוקדשת  לאלים וקדושים בשירות האמנות והתרבות החזותית החילונית, ובסמסטר ב' נארח את ד"ר אילת זהר, בסדרה חדשה המתבוננת בדימויים של יפן  מאדו לטוקיו: אמנות יפנית מודרנית ועכשווית (מאות 21-17).

ההשתתפות כרוכה בתשלום ומספר המקומות מוגבל. מומלץ להירשם לקורסים ולסדרות בסמסטר א' ו-ב' מראש.

נזכירכם כי הלימודים אינם מקנים תואר, הכרה אקדמית, זכויות או נקודות זכות מצטברות כלשהן ללימודים לקראת תואר או תעודה אקדמיים.

ניתן למצוא מידע על הקורסים, הסדרות והנחיות ההרשמה בחוברת ובאתר האינטרנט של הפקולטה: www.arts.tau.ac.il/arts4u

אנו מאחלים לכם שנה של עניין, גילוי והתחדשות, ומקווים לראותכם אתנו בשנת הלימודים תשע"ז.

 

בברכת שנה טובה,
פרופ' צביקה סרפר
דקאן הפקולטה לאמנויות

הצטרפות לרשימת תפוצה

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
Developed by
UI/UX Basch_Interactive